Медовий світ

+38(098)903 36 70

Каталог
О нас
Доставка и оплата
Как заказать
Контакты
Статьи
Грінфорт ДМ 400 проти комах та кліщів

      1328194069011-300x282    Інсектоакарициди – це унікальні хімічні препарати із групи пестицидів, які здатні виконувати декілька функцій одночасно, а саме: боротись із шкідливими жуками у посівах сільськогосподарських культур та із кліщами. І перші, і другі є величезною проблемою для аграрного сектору, адже здатні винищити майбутній урожай до 90%, а також знизити якість продукції. Підраховано, що на території нашої країни існує понад 300 різновидів шкідливих для культурних рослин комах. І якщо з ними не проводити систематичної боротьби, то результати тяжкої роботи будуть вкрай низькими.

         Грінфорт ДМ 400 – що це за препарат?

         Вітчизняна агрохімічна промисловість пропонує українським аграріям продукт внутрішнього виробництва – фосфорорганічний інсектоакарицид Грінфорт ДМ 400. Даний препарат належить до лінійки пестицидів торгової марки Грінфорт від компанії «Украгроком». Усі засоби цієї марки і, зокрема, Грінфорт ДМ 400 – це високоякісні, високоефективні та відносно недорогі пестициди, розраховані на українське сільське господарство.

         Вказаний препарат володіє контактно-шлунковою та системною дією. В основі його – діюча речовина диметоат, яка спричиняє зневоднення клітин та тканин організму комах, в результаті чого відбувається їхня загибель. Грінфорт ДМ 400 захистить колосові зернові культури та цукрові буряки від таких шкідливих жуків як хлібний жук, п'явиця, попелиця, трипси, блішки, цикадка, щитоноска та від багатьох інших. Засіб діє миттєво після потрапляння на комаху. Термін захисної дії становить до двох тижнів. Препарат сумісний у бакових сумішах з іншими інсектицидами та акарицидами, а також гербіцидами та фунгіцидами. Проте, суворо заборонено поєднувати його з хімічними препаратами, що в своїй основі мають сульфонілсечовину.

         Якої шкоди можуть завдавати комахи та кліщі посівам?

         Перше, про що вже було сказано вище, шкідники негативно впливають на урожайність культурних рослин. В принципі, це основна причина, чому їх необхідно знищувати, інакше весь сезон стане великим економічним розчаруванням. Комахи, їх личинки та імаго, кліщі починають свою «діяльність» ще ранньою весною, коли посадковий матеріал висівають у землю. Деякі їх види якраз із насіння і зерна починають своє живлення. Молоді зелені паростки – теж улюблена страва для жуків. Варто відзначити, що для шкідника не існує жодної частини організму культури, яку б він не міг пошкодити, починаючи від кореневої системи і закінчуючи стиглим плодом.